Když se sladíme sami se sebou, objeví se sled synchronních událostí, které podporují náš záměr.

Sladění se sama se sebou je mým tématem dnes již čtvrtým rokem, jsem v polovině sedmiletého cyklu, který se v Human Designu udává jako čas „dosednutí do sebe sama“. Ta polovina je znát a dívám-li se zpětně na celý proces, u mě probíhal následujícím způsobem.

1. SEMÍNKO

Počáteční období: cca 2 roky: Popření většiny informací s Human Designu a jeho odmítnutí, poté znovuotevření jednou zásadní informací. V rámci studia postupné otevírání dalších a dalších témat. Poznávání darů, které mám a zároveň toho, jak opravdu vyžaduje odvahu je žít. Zvláště proto, že ty mé „jdou proti proudu“.

2. NABÍRÁNÍ SÍLY ZE ZEMĚ

Doba“temna“: cca 14 měsíců: Rozhodnutí, že mám-li téma Jedinečnosti šířit dál, musím to skutečně žít hluboko uvnitř. Přerušení dosavadní pracovní činnosti a hluboké vnoření se do sebe. Doba temna, kdy jsem se setkávala se mnoha strachy a hluboko ukrytými vzorci. Postupné odkládání toho, co nefunguje.

3. KLÍČENÍ

Období přešlapování: cca 3 měsíce: Vynoření se opět na povrch a rozkoukávání se. Otevírání příležitostí, ale málokterá se rozvíjí plně. DĚKUJI průvodcům, které jsem na této cestě měla.

4. PRVNÍ LÍSTKY

Fáze, ve které se nacházím nyní. Objevují se neuvěřitelné synchronicity, mnoho začíná samo přicházet do cesty. Je to ve chvílích, kdy si dovolím zpomalit a následovat svou energii. Jsou ještě i chvíle, kdy najedu do starých vzorců, ale jsou více a více vědomé. Vnímám, jak je mé největší zranění v tématu centra Ega, důvěry a kontroly „zprůzračněno“ (toto své zcela otevřené centrum mimochodem nazývám „Křišťálové“).
Je to též období otevírání srdce a bezpodmínečné lásky k sobě i ostatním.
Nové možnosti se propisují do reality a já si vybírám.
A…. DĚKUJI ZA VŠECHNY DARY.

toolshero-models-flow-model