Děkuji všem za zpětnou vazbu – velmi si jí vážím a cením. Dává smysl mé práci, což považuji za největší dar. Pokaždé, když jsem takto obdarována, vnímám ve svém těle onen blažený pocit spokojenosti a klidu. DĚKUJI!

Respektuji individuální preference o podobě uvedených informací. Proto se někde uvádí pouze křestní jméno a město, jinde i odkaz na stránky a podobně. Ne vždy se také dá oddělit pracovní a soukromý koučink – jedno je často propojené s druhým. Zkrátka, každé setkání s vámi je jedinečné a snaha o škatulky pro jasnější přehled marná :-).

OSOBNÍ ROZVOJ

Cestu jedinečnosti a Blanku mohu jen vřele doporučit. Našla jsem ji na internetu, když jsem hledala životního kouče, jelikož jsem se nalezla v bodu života, kdy jsem nevěděla, co dělat a neustále jsem „utíkala“.

Blanka mi vytvořila můj vlastní Human design, který popise Vaši osobnost, Vaše jednáni a místo Vaši intuice, o kterém Vy tušíte, ale nepoužíváte. Zjistila jsem, že jsem „normální“, jen je moje osobnost jinak nastavena. S Blankou pracuji od loňského roku, kombinujeme human design s koučinkem. Na Blance oceňuji její otevřenost, lehké, humorné podáni, respekt a možnost výběru, například: pokud nechcete rady, nedostanete rady, pokládá otázky, které Vás dovedou k odpovědi.

Blanka ví, jak je Vaše individualita nastavena a podle toho s Vámi pracuje. Human design Vás učí, jak žit podle sám/a sebe a ne podle Vašeho okolí.

Blanko, moc Vám děkuji, oceňuji Vás přístup a práci se mnou. Našla jsem zpět svoji cestu a učím se rozumět sama sobě taková, jaká jsem.

Irena, momentálně účetní, Londýn

 

V průběhu mého již poměrně dlouhého života jsem trpěla pocitem, že nějak nejsem v pořádku, sama sobě jsem nerozuměla, cítila jsem se divná. Moje úporná snaha napasovat se do nějakých všeobecně přijatelných mantinelů měla jediný efekt – před 5 lety jsem skončila ve stavu naprostého vyčerpání, vyhoření a úzkostí. Nějakou dobu jsem se v tomto stavu potácela, ale pak se ve mně probudila velká touha zjistit, co se mi to stalo a kdo vlastně jsem. Absolvovala jsem neuvěřitelné množství různých terapii a kurzů (homeopatie, autopatie, Léčebné kódy, EFT terapie, etikoterapie, kineziologie, regresní terapie, holotropní dýchání, kraniosakrální terapie, atd…)

Pak jsem se náhodou seznámila s Blankou, původně ze zcela jiného důvodu. Zmínila se mi, že v koučování pracuje i s metodou Human Design. To mě zaujalo a za pár dní jsem si s ní domlouvala konzultaci přes skype. Už tato první zkušenost s Blankou byla pro mě několikanásobným AHA!

Metoda HD mi konečně poskytla pro mě tak důležité konkrétní a srozumitelné informace o mém nastavení, vyplývajícím z mého data narození, které je dané a neměnné. Všechno, s čím jsem v minulosti bojovala, snažila se změnit a přizpůsobit očekáváním okolí, nyní začínám přijímat jako svou autenticitu. S nadsázkou říkám, že moje mapa HD je můj „papír na hlavu“ = jsem možná trošku divná, ale tohle jsem já a prostě nemohu jinak ?

Je to velmi úlevné a osvobozující.

Přestože s Blankou spolupracuji teprve 4 měsíce a máme za sebou pouze 4 konzultace, tak už teď mohu říct, že koučink – koumbinovaný s Human designem – mi dává násobně víc, než všechny předchozí terapie. Zásadní měrou k tomu přispívá osobnost Blanky, která konzultace vede vstřícně, s respektem, lehkostí a také s humorem. Jsem vděčná za setkání s vámi, Blanko.

Hanka, 59 let, Opava

 

Po nějakém čase vám chci napsat, jak konzultace časem dosedla. Přišlo to zřejmě v nějaký celkový zlomový bod, se vším všudy, avšak strašně moc se mi tím ulevilo, uvolnila jsem se ve svém bytí, což mi má nejbližší kamarádka kolikrát opakuje – “od doby co jsi byla na tom designu, jsi uvolněná, jiná..”. Pomohlo mi především zjištění,  že jsem zcela intuitivní typ a došlo mi jak tohle funguje. Největší dary co máme, jsou nám tak velkou samozřejmostí, že si jich vlastně nevšímáme, neuvědomujeme si je a soustředíme se směrem svych nedostatků,  komplexů, které jsou přesným opakem. Vnímala jsem se do jisté míry jako hodně rozumová a tím i jaksi tvrdá, myslela jsem si, že mě tak vnímá i mé okolí a trpěla jsem tím… Tohle břímě ze mě po Vaší návštěvě spadlo a to je teda revoluce 😀 Změnilo se mi vnímání sama sebe a tak i žití. Děkuji a těším se na další setkání v Náchodě…

Evelína, výtvarnice

 

„Blanka je pro mne velmi inspirující žena. Díky ní si při koučinku dělám snadněji jasno sama v sobě, v tom co chci, co prožívám a co dál. Velmi si cením jejích schopností a empatie. Vždy ví, co v danou situaci říct či udělat, aby mi pomohla se posunout, odpíchnout, aby proces plynul dál. Dokáže mne provést mými pocity tak, že je mohu plně vnímat a prožívat, zároveň se ale držet při zemi a „neulítávat“, jako se to dnes stává spoustě lidí, kteří podle trendu začali meditovat“ a žít „duchovně“. Práce se s ní je pro mne velmi uspokojivá, naplňující, smysluplná a znamená pro mne velké změny.“

Vendula Zikánová,  účastnice projektu Zahájení podnikání

PRACOVNÍ OBLAST

„Nikdy předtím jsem o human designu neslyšela a tak jsem od sezení nečekala příliš a spíš byla zvědavá, co se dozvím. Už na prvím setkání, kdy jsme se věnovali charakteristice jednotlivců uvnitř pracovního týmu, mme ohromilo, co vše se dá určit pouze z data a místa narození. Velká část věcí na mě i na ostatní kolegy seděla. O to více jsem se těšila na druhé setkání, kdy jsme řešili charakteristiku našeho týmu, jeho silné a slabé stránky a myslím, že jsme touto metodou přišli na dost věcí, které jsme do té doby spíše tušili, ale neuměli je správně pojmenovat. Určitě bych Blanku ráda doporučila i dalším pracovním týmům, případně jednotlivcům.“

Jana Němcová, personalistika

 

Milá paní Junová, dostal jsem se opět k rekapitulaci našich sezení, tak Vám píšu. Často na Vás myslím a moc Vám děkuji. Vaše práce mi hodně pomohla. Vím, že jste mne žádala o shrnutí, v čem mi koučink pomohl nejvíce. Nejvíce mi  pomohl v rozhodování. Dělat rozhodnutí je pro mne nyní mnohem snazší i rychlejší. Pomáhá mi to denně v práci, i doma. 

Matěj Rokos, IT sektor

 

Chtěla jsem moc poděkovat za dnešní „výživné sezení“, mám k tomu několik emotivních postřehů. Prošla jsem už různými sezeními, terapiemi, relaxacemi, imaginacemi, kineziologiemi, astrologiemi (jsem prostě hledač a ochutnávač) a teprve setkání s Vámi mi ty všechny věci poskládalo jako puzzle dohromady v energetický celek, který se mnou rezonuje, dodává mi sílu, chrání mě, když jsem slabá a dovoluje mi být konečně shovívavá sama k sobě, ke svému zvláštnímu stylu, výkyvům energií, chutí, nálad, potřeb. Jako kdybyste mi dala pod kůži nějaký čip, který oživuje mou vlastní podstatu a zvýrazňuje mé vlastnosti a chrání mě před působením negativních sil. Jako by mi setkání s Vámi dodalo naději, že existuje jednoduchá ženská soudržnost, pochopení a propojení, které naše ženské pokolení tolik potřebuje, protože se v takovém spojení rozpouští všechny hrůzy historie naší i celého ženského rodu. Osobně Vás cítím jako velmi blízkou a inspirující duši, se kterou budu chtít spolupracovat nadále. Cítím velkou vděčnost, že jsem svému tělu dovolila cítit ANO a setkala jsem se s Vámi. A určitě to není jen vynikajícím nástrojem Human Design, ale především Vaší osobností, ve které je empatie, pochopení a naděje, že vždycky může být líp a život je krásný a my jsme jeho tvůrci…Moc Vám děkuji a těším se na příště

Markéta Odvárková, personální konzultantka, www.cleverjobs.cz

 

Naše první setkání s Blankou bylo na téma mého profilu Human designu. Toto setkání pro mě bylo oči otevírající, protože přestože o sobě z mnoha testů vím docela dost, tak mi můj profil odpověděl na další otázky, kde jsem zatím jen tušila odpovědi, než věděla. Dal mi takový osvobozující pocit v tom smyslu, že jsem taková jaká jsem a že je to tak správně a není důvod se snažit být někým jiným. Uvědomila jsem si, že je důležité plně využít  svůj profil ve svůj prospěch. Proto jsme se s Blankou sešly podruhé tentokrát na koučink a řešily jsme nastavení mých služeb, abych se při nich cítila dobře, aby mi energii nejen braly, ale i dávaly. Přišlo mi úplně úžasné, že mi Blanka mohla poskytnout kromě koučinku i rady, jak by to pro mě mohlo nejlépe fungovat právě s ohledem na můj Human design profil. Takže přestože bych na takovéto koučování mohla jít ke komukoli, toto spojení se znalostí mého profilu mi dodalo opravdu velkou přidanou hodnotu.

Lucie Hejhalová, podniková strategie a marketing, www.luciehejhalova.cz

 

Blanka je velice zkušenou koučkou, se kterou jsem absovovala několik sezení. Předně bych chtěla ocenit skutečně individuální přístup s respektem k Vám a především Vašim potřebám, rozpoležení a pocitu „jistoty“. Odhalila jsem si mnohé, na co bych buď dlouze hledala odpověď nebo to neuměla definovat tak zlehka a přesně.

Absolvovala jsem s ní nejen human design individuálně, ale i v pracovním týmu. Poměrně dobře ohadla náš tým a až mě překvapilo, jak moc přesná a vypovídající může tato metoda být. V kombinaci s Blančinými zkušenostmi kouče vnímám tuto metodu jako silný nástroj pro využítí ve firmě, jak pro jednotlivce tak pro tým.

Lucie Černohorská, personalistika